Dalgalanan Türk Bayrağı | 100 NUMARALI ADAM

SPOR

        
Okul Müdürümüz Yıldıray BAŞ hocamın bana fahri öğrencilik verdiği okulum Hasan Çakın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BAFRA/SAMSUN

KIZLAR 
2022 TÜRKİYE İKİNCİSİ oldu. Kocaman alkış.

      

   Bu güne kadar biriktirdiğim yaklaşık elli adet formam var tamamı imzalı. Galatasaray, Fenerbahçe, Antalyaspor ve Samsunspor. Formalarımı ileride bir hayır işi için bir derneğe veya bir kuruluşa bağışlamak istiyorum belkide geliri ile bir çok şey yapılabilir. Şimdilik yüz tane olana kadar biriktireceğim zaten elimdekiler bile baya baya birşey yapar. Amacım iyi yerlerde kullanmak. önemli olan paylaşmak diye düşünüyorum. Özellikle en fazla sevdiğim formam ise ANTALYA SPOR formam. Bu forma MUSTAFA KEMAL ATATÜRK imzası taşıyor. Ense kısmında ATATÜRK imzası işleme yapılmış. Tabi birde on numara İPEK yazıyor. Hem ANTALYA hemde ATATÜRK imzası olması bir de on numara olması çok özel tabi.

  

      Şimdi sizlerle yavaş yavaş formalarımı paylaşacağım elimde çok fazla formam var hepsinin fotoğraflarını çekip sizlere sunacağım. Tabii şimdi hemen aklınızdan neden FENERBAHÇE formalarımı paylaştığım geçiyor bunu biliyorum. Ailemde hem FENERBAHÇE hem GALATASARAY ve BEŞİKTAŞ olmak üzere farklı takımları tutan bireyler var ve ayrımcılık yapmıyoruz tabi ki bu bir spor. Ben aslında GALATASARLIYIM.
  
  
  
Twitter Facebook Google Plus Instagram Email    

   
Eğitim/öğretime katkı amaçlı açtığım sitem hiçbir ticari beklenti içinde değildir ve kesinlikle parasal yardım kabul etmez.
Başa Dön