Dalgalanan Türk Bayrağı | 100 NUMARALI ADAM

KİTAP BAĞIŞI
Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü ve Diyarbakır Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle Doç. Dr.Nilay KAYHAN hocam ve Benim adımın geçtiği 60 kutu boyama kalemi ve 60 boyama kitabı hastanedeki çoçuklar için yürütülen Eğitimde Sağlık projesine desteğimiz. Başta Nevzat CAN öğretmenim olmak üzere emeği geçen tüm öğretmenlerime teşekkür ederim.
 

 
17 Eylül 2020'de gelen bir paket ve beni onurlandıran öğretmenim. Samsun il Milli Eğitim Müdürü Çoşkun ESEN hocam gönderdiği bu belge ile beni çok mutlu etti tabi ki öğretmenlerimin yaptıklarının yanında benim yaptıklarımın sözü bile olmaz ama genede çok mutlu oldum. KOOOOOOOOCAAAMAN bir MEM benim gibi sıradan bir öğrenciye verdiği değer. Çoşkun hocama bir kez daha teşekkür ederim ellerinizden öpüyorum. 


         Bu sayfamda eğer bir kütüphane kurmak istiyorsanız veya kitap konusunda yardıma ihtiyacınız varsa sosyal medya hesaplarımdan size destek vererek okulunuzda kütüphane oluşturmanıza destek olabilirim. Yapmanız gereken tek şey neye ihtiyacınız olduğunu ve ne yapmak istediğinizi bana yazmanız. Hem sosyal medya hesaplarımdan hem de buradan duyurarak bir çok kişiye ulaşmamız mümkün.
Plastik,kağıt,aluminyum gibi geri dönüştürülebilecek maddelerin tamamını ayrıştırarak topluyorum. Farkındalık yaratmak ve diğer öğrencilerin bu konuda birşeyler yapabileceğini göstermek için toplamış olduğum geri dönüştürülebilen bir çok ürünü hurdacıya satarak elde ettiğim gelir ile yüz adet kitap alıp DİYARBAKIR da bir köy okuluna yolladım. Amacım daha fazlasını yapmaktı aslında. aslında yapılabilirde fakat şu an (2020) LGS ye hazırlandığım için pek zamanım olmuyor fakat ileride projelerim arasında buda var. Çöplerden çok büyük gelir elde etmek mümkün. Bunu yapan bir öğrenci olarak yazıyorum. Hem doğayı kirletmeyin hemde bir çok köy okullarına katkı sağlayın. Burada paylaşmamdaki amaç bel ki diğer öğrenciler de görerek bunu yapar düşüncesindeyim. İleride inşallah daha büyük projeler hep birlikte yaparız.

Nevzat CAN hocam bu işe gönül vermiş bir öğretmenim. Öğrencilerine destek olmanın dışında bir çok kitap projesine imza atmış öğretmneliğe ve öğrencilerine gönül vermiş DİYARBAKIR'dan bir öğretmenim. Pandemi sürecinde köy köy gezerek öğrencilerine destek olmuş çok sevilen bir öğretmenim. Tabi ki bende kendisini çok seviyorum. aslında söylenmez fakat söylemekte fayda var. Lütfen sizlerde sosyal medyadan bizleri takip edin ve bizlere destek olun inanın çok mutlu olacaksınız. Evet son olarak Nevzat hocam Diyarbakırda 4000 kitaplık bir kütüphaneyi tamamladı ve il Milli Eğitim Müdürü sayın Murat KÜÇÜKALİ tarafından açılışı gerçekleştirildi. Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Coşkun ESEN hocam imzalı Teşekkür Belgesi. Coşkun ESEN hocamın il müdürlüğü sırasında sosyal medyada yoğun bir okuma etkinliği ve kitap bağışı kitap etkinlikleri yaptık. Aslında onlar yapıyordu ben sonradan katıldım. Türkiye genelinde ses getiren her akşam saat 20.00 da Türkiye genelinde sosyal medyada çok konuşulan bir proje oldu gerçekten çok çalışılmış ve başarıya ulaşılmış bir projeydi. Bu çalışma esnasında çok öğretmenim oldu bir çok yeni öğretmen ile tanışma imkanı buldum bunların başında MEB Av. Seda ÜSTÜN TUĞ, Erol YAŞAR, Mustafa Atınç KASAPOĞLU, Mehmet Ali KATİPOĞLU, Cemile CELİK YANIK, Yusuf Ozan PIŞIL, Ahmet YILDIZ, İdil KEFELİ, Gamze NUR, Yıldıray BAŞ hepsi birbirinden değerli hocalarım ömrümün sonuna kadar unutulmayacak bir dostluğun başlangıcı oldu. Proje her ne kadar Coşkun ESEN hocamın Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Milli Eğitim Bakanlığına atanmasından sonra yavaşlasada SAMSUN öğretmenlerimle olan bağım hiç kopmadı. Hepsinin tekrar ellerinden öperim hepsi benim için ayrı değerli.

Twitter Facebook Google Plus Instagram Email