Dalgalanan Türk Bayrağı | 100 NUMARALI ADAM

15 Temmuz 2021

Kızılay Web Banner 950X100

15 TEMMUZ      
        15 Temmuz 2021 EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİNDE BAŞLAYAN ETKİNLİK SARAÇHANE İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ ÖNÜNDE SONA ERDİ. EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİNDE DUALARIMIZI OKUDUKTAN SONRA SARAÇHANE MEYDANINA BÜYÜK BİR KIZILAY TOPLULUĞU İLE YÜRÜDÜK. BAŞTA TÜRK BAYRAĞI ve KIZILAYIMIZIN BAYRAĞINI TAŞIYAN BÜYÜKLERİM ve ARKALARINDA BİNLERCE KIZILAYCI MEŞALELERLE YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ TAMAMLADIK. SARAÇHANE MEYDANDA DA ŞEHİTLERİMİZ İÇİN SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞIMIZIN ARDINDAN BAŞKANLARIMIZ KONUŞMALARINI YAPTILAR. Sayın İSMAİL HAKKI TURUNÇ (15 Temmuz Derneği Başkanı, KIZILAY Başkan Vekilimiz), KADEM EKŞİ (KIZILAY İstanbul İl Başkanımız), BERAT AKOVA (GENÇ KIZILAY İstanbul İl Başkanımız) HOCALARIM KONUŞMALARINI YAPTIKTAN SONRA DAĞILDIK.
Sayın İSMAİL HAKKI TURUNÇ (15 Temmuz Derneği Başkanı, KIZILAY Başkan Vekilimiz) konuşmasını yaparken.


Sayın KADEM EKŞİ (KIZILAY İstanbul İl Başkanımız) konuşmasını yaparken.Sayın BERAT AKOVA (GENÇ KIZILAY İstanbul İl Başkanımız) konuşmasını yaparken.Sayın KADEM EKŞİ (KIZILAY İstanbul İl Başkanımız), Sayın BERAT AKOVA (GENÇ KIZILAY İstanbul İl Başkanımız) hocalarım ile hatıra fotoğrafımız.

Twitter Facebook Google Plus Instagram Email    

   
Eğitim/öğretime katkı amaçlı açtığım sitem hiçbir ticari beklenti içinde değildir ve kesinlikle parasal yardım kabul etmez.
Başa Dön