Dalgalanan Türk Bayrağı | 100 NUMARALI ADAM

HakkımdaBaşlamadan önce.
Özel eğitim öğretmenlerine,
Öğretmenlere,
Sokak hayvanlarını koruyan ve seven herkese,
Kızılay dostlarına,
Her türlü sosyal sorumluluk projelerine koşulsuz şartsız sosyal medya hesaplarımdan ve web sitemden destek veririm.
 
Hakkımda kısa bir tanıtıma yer verdiğim bu bölümde daha çok ilgi alanlarım ve bu konuda toplumsal yaşama katkı sağlayacak etkili uygulamaları paylaşacağım. 
     
Öğrenciyim, derslerime ayırdığım zamanların yanı sıra internet üzerinden paylaşımlar yapıyorum. Bu paylaşımları daha çok sosyal sorumluluk projeleri, Kızılay, Çevre ve geri dönüşüm başlıkları altında toplamak mümkün. Sosyal medya üzerinden başlayan serüvenim şimdi web sitesi yapmaya kadar geldi, her gün bir şeyler eklemeye çalışıyorum. ipekv1.blogspot.com adresinden yazılarımı takip edebilirsiniz veya  @ipekv1 twitter hesabımdan kişisel hesabımı takip ederseniz sevinirim. YouTube kanalımda var, oradan da paylaşımlar yapmaktayım. Adreste akademik, sosyal ve toplumsal farkındalık içerikli farklı videolarım var belki işinize yarayacak bir video bulabilirsiniz, öğrencileriniz, arkadaşlarınız ile paylaşımlarınız içerikleri zenginleştirebilir, geribildirimler vermenize çok sevinirim.  İncelemek isterseniz YouTube adresim. Uzaktan eğitim konusuna gelince, aslına bakarsanız ilkokuldan beri uzaktan eğitim alıyorum. Bu eğitimler okula destek amaçlı başladığım eğitimler ve uzaktan eğitim bu gün hemen hemen Türkiye’ de tüm web sitelerini kullanmaya kadar ilerledi. Hatta bu siteler hakkında yorum bile yapabilecek seviyedeyim zaten tamamına gerçek ismim ile üye oldum veya satın aldım. İlkokul 4. sınıfa giderken başladığım serüven bu gün EBA Türkiye sıralamasına girecek kadar ilerledi ve geçen sene okulumdan ödül aldım. EBA toplam puanım şu an 40.000 (kırkbin)   saat olarak 900 saat üzeri içerik çalışmam var. Sekizinci sınıfa kadar olan tüm içerikleri tamamladım. 2022 yılı itibarı ile onüç tane Takdir Belgesi ve bir tane Üstün Başarı Belgem var. 
     
 Web sayfamda içeriklerle ilgili dönütleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim, çalışmalarıma katkı sağlayacağından her birini titizlikle inceler ve sürece yansıtırım. 

Ayrıca bana her konuda destek olan zaman ayıran Doç. Dr. Nilay KAYHAN hocama çooookkkk teşekkür ederim.

    
Turkey Turkish Sticker by Turk Kizilay    Dalgalanan Türk Bayrağı | 100 NUMARALI ADAMTürk Kızılay GIFs - Find & Share on GIPHY

22 Mart 2021 tarihli VanBasın Gazetesinde Yayınlanan Yazım 
12 Haziran 2020 tarihli Gazetelerdeki Haberlerim


                     
          


Sıfır Atık Mavi Sözüm 

Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık Sözüm3 Mart 2021 VanBasın Gazetesindeki Haberim


     

DergiPark Akademik Makale


 
                         
                                
                  
    
Kızılay Web Banner 950X100    
Banner 728x90

KAN İHTİYACI NASIL GİDERİLİYOR?

KANA YAPILAN İŞLEMLER

KAN  BAĞIŞI NOKTALARI

NASIL GÖNÜLLÜ OLURUM?

   Turkey Turkish Sticker by Turk Kizilay

    

 

 
EBA TV Ders Yayını


 

SATRANÇ oynamaya hazırmısınız.


Eğitim/öğretime katkı amaçlı açtığım sitem hiçbir ticari beklenti içinde değildir ve kesinlikle parasal yardım kabul etmez.
Başa Dön