Dalgalanan Türk Bayrağı | 100 NUMARALI ADAM

SESLENDİRMELER ve ALT       
Öğretmenlerimin canlı yayın söyleşi veya yapacakları duyuruların toplantı oturum gibi etkinliklerin afişlerini seslendirerek görme engelli öğretmenlerimin ve arkadaşlarımın faydalanmasına destek amaçlı ve hiç bir kar amacı gütmeden yaptığım ÜCRETSİZ seslendirmelerden yararlanmak isterseniz Twitter hesabımdan direk DM yazarsanız hiçbir talepte bulunmadan en kısa zamanda yapar hazırlayıp size ulaştırırım. Eksiklik ve hatalarım varsa şimdiden özür dilerim. Amacım sadece katkı sağlamak. Twitter ALT eklentiler ve seslendirmelerimden örnekler. Kendimi geliştirmem ve daha faydalı olabilmem için geri dönütleriniz benim için çok önemli ve değerli. Tabi ki Doç. Dr. Nilay KAYHAN hocamın destegi her zaman ki gibi büyük. Hocama ayrıca teşekkür ederim.13 Haziran 2022

Yeşil fon üzerine görselde iki ayrı afiş bulunmakta. Sol taraftaki afişin sol tarafında 1 erkek çocuk 14 yaşlarında, kitapları kucağına almış şekilde gülümsüyor. Çocuğun üzerine gelecek şekilde İnstegram logosu ve yanında kırmızı içinde canlı yazıyor alt kısmında 13 Haziran 2022 Pazartesi 20.00 var. Afişin yukarısında büyük puntolarla yazılmış olan LGS'YE HAZIRLANANLAR İÇİN YAZ TATİLİ ÖNERİLERİ yazmakta. Alt kısmında mavi yuvarlak içinde kısa kollu lacivert gömlek giymiş olan Dr. Nuri ÖZTÜRK resmi eğitim danışmanı var. Sağ taraftaki afişte ise gene yeşil fon üzerine yazılmış 1 Eylülr kadar LGS Danışmanlığı ücretsiz yazıyor. Sarı işaret parmağı ile Takip et yanında instegram logosu var. Onun altında  canlı yayına katıl, Youtube abone ol DM gönder yazmakta. Gene afişin sağ en altında mavi yuvarlak içinde kısa kollu lacivert gömlek giymiş olan Dr. Nuri ÖZTÜRK eğitim danışmanı resmi var. Onun altında ise sosyal medya hesapları logoları bulunmakta. Ben İpek VAROL lise1 öğrencisiyim teşekkür

17 Haziran 2022


Gri fon üzerine olan afişin sol üst kısmında elleri bağdaş  biçimde poz vermiş beyaz saçlı 45-50 yaşlarında lacivert ceket mavi gömlek giymiş ve çizgili kıravat takılı olan Prof. Dr. Erhan Erkut Mef üniversitesi rektör yardımcısı. Sağ tarafta kırmızı bir kitap var. Kitap üzerinde üstte Erhan Erkut yazıyor alt tarafında Sistem Çaresiz beyaz yazı ile yazılmış onun altında siyah yazı ile Eğitim de yazıyor. Sağ orta kısmın biraz altında 2 moderatör var sol tarafta beyaz gömlek giymiş sakalı olan gözlüklü Cüneyt İltuş ve sağ tarafında ellerini bağdaş yapmış üzerinde siyah buluz olan uzun saçlı Dr.Tuğba Yulet Yılmaz ve afişin en alt kısmında 17 Haziran 2022 Cuma 21.00 yazıyor. Yayının yapılacağı yer olarak Twitter Space #eğitimikonuşuyoruz mavi fon üzerine yazılmış.

11 Haziran 2022

#kariyergünleri sağ üst köşede gri fon üzerine yazılmış. Afişin orta üst kısmında  Lise öğrencileri için kariyer günleri Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çevrim içi söyleşisi yazmakta alt kısmında kırmızı çerçeveli fon içinde çevrim içi olduğu belirtilmekte. Lacivert mavi karışık renkli fon üstünde yazan ve konuğun resminin bulunduğu konuk yapımcı Acun ILICALI fotoğrafı bulunmakta. Siyah saçlı üzerinde siyah kısa kollu  thişort bulunan ve  thişort yakasında mikrofon bulunan 40-45 yaşlarında sağ tarafa doğru bakıyor. Kırmızı çerçeveli fon üstünde afişin orta solunda medya 12 Haziran 2022 pazar saat: 17.00' da yazmakta. Sol alt köşede canlı yayınla Zoom ve Youtube'de logoları bulunmakta ortada Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün resmi logoları ve sağ alt köşede BilgeAdam Akademi desteğiyle yazmaktadır. 

11 Haziran 2022

#kariyergünleri sağ üst köşede gri fon üzerine yazılmış. afişin orta üst kısmında  Lise öğrencileri için kariyer günleri Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çevrim içi söyleşisi yazmakta alt kısmında kırmızı çerçeveli fon içinde çevrim içi olduğu belirtilmekte. Siyah fon üstünde yazan ve konuğun resminin bulunduğu   konuk Sporcu Melis GÜRKAYNAK fotoğrafı bulunmakta. Sarı lacivert renk voleybol topunu servis atar şeklinde havaya atmış topa bakarken saçları toplu üzerinde siyah kısa kollu tşhirt var. Kırmızı çerçeveli fon üstünde afişin orta solunda spor 12 Haziran 2022 pazar saat: 12.00' da yazmakta. Sol alt köşede canlı yayınla Zoom ve Youtube'de logoları bulunmakta ortada Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün resmi logoları ve sağ alt köşede BilgeAdam Akademi desteğiyle yazmaktadır.

11 Haziran 2022

#kariyergünleri sağ üst köşede gri fon üzerine yazılmış. afişin orta üst kısmında  Lise öğrencileri için kariyer günleri Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çevrim içi söyleşisi yazmakta alt kısmında kırmızı çerçeveli fon içinde çevrim içi olduğu belirtilmekte. Gri fon üstünde yazan ve konuğun resminin bulunduğu   konuk Prof. Dr. Bilge UZUN'un fotoğrafı bulunmakta. Güler yüzlü  kolsuz beyaz çiçek desenli  tşhirt giymiş ve elleri bağdaş  biçimde poz vermiş 35-40 yaşlarında saçları sarı ve dalgalı kısa. Bahçeşehir Üniversitesi Akademisyen, kırmızı çerçeveli fon üstünde afişin orta solunda yazar ve psikoterapist 12 Haziran 2022 pazar saat: 12.30' da yazmakta. Sol alt köşede canlı yayınla Zoom ve Youtube'de ortada Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün resmi logoları ve sağ alt köşede BilgeAdam Akademi desteğiyle yazmaktadır.

8 Hazirarn 2022


Twitter Facebook Google Plus Instagram Email    

   
Eğitim/öğretime katkı amaçlı açtığım sitem hiçbir ticari beklenti içinde değildir ve kesinlikle parasal yardım kabul etmez.
Başa Dön