Dalgalanan Türk Bayrağı | 100 NUMARALI ADAM

PROJELERİM

2022 Kimya Proje Ödevim

Ödevim PDF forrmatında resim linkinden ulaşabilirsiniz.

Üzerinde çalıştığım üç projem var.


1. Projem Geri Dönüşüm. Temizlemek, ayrıştırmak ve depolamak üzerine.
2. Projem Bedava enerji ve Su aynı anda üretmek ve depolamak.
3. Geri dönüşüm malzemelerden yeniden hammede kullanarak yeni şeyler üretmek.

Projelerimin tamamı yaklaşık yüzde seksenlik kısmı bitmiş ve devam etmekte. Verim ve enerji, ekonomiye katkı anlamında çok verimli. İleride proje resim ve videolarımı sizinle paylaşacağım şu an değil fakat ileride tüm detayları size yazacağım. Bu konuda destek veren tüm hocalarıma teşekkür ederim.


KALPTEN BİR İYİLİK PROJEM

Bu projede asıl amaç sokak hayvanlarına yapılacak iyilikler. her hafta düzenli sokak hayvanlarını besliyorum gerçek anlamda ve düzenli olarak. Her hafta bu çalışmayı bir hocamın adına yapıp her hafta tarih ve hangi hocamın adına yaptığımı buradan duyuracağım. Her hafta sıra ile her hocam kendi yapmış sayılacak benim yapmam önemli değil hocam yapmış sayılacak ben hocalarıma veriyorum hakkımı. Öncelik doğum günü ve özel günleri olan hocalarıma verilecektir. özellikle Hastalık, cenaze veya yaş günü olan veya bir belge alan hocama hediye edilecektir. Asıl amaç dostlarımızın karınlarının doyması ve Farkındalık yaratmak. zaten sizlerinde sokak hayvanlarını beslediğinizi ve koruduğunuzu bildiğim için içim rahat. Şimdi Tunay hocam, Fatma hocam, Nilay hocam, Cemile hocam, Perihan hocam, Aydın hocam, Seda hocam, Ayşe Gül hocam, Gamze hocam, Gamze hocam, Ayhan hocam, Aslan hocam, Murathan hocam, Tolga hocam, Ziya hocam, Yıldıray hocam, Halime hocam, Kerem hocam, Nurdal hocam, Arif hocam, Esra hocam, Esra hocam, Hüseyin hocam, Hüseyin hocam, Mehmet hocam, Mehmet hocam, Metin hocam, Nadire hocam, İzzet hocam, Ahmet hocam, Cezmi hocam, İdil hocam Işın hocam, Yusuf hocam, DEVAM EDECEĞİM YAZMAYA..

 28 Kasım 2021 Pazar Aydın GÜL hocam için

 12 Kasım 2021 Cuma. Perihan TOPUZ SARIKABAK hocam için

 25 Nisan 2021 Pazar Doç. Dr. Nilay KAYHAN hocam için

  18 Nisan 2021 Pazar Fatma Filiz TORTUMLU hocam için.
Twitter Facebook Google Plus Instagram Email    

   
Eğitim/öğretime katkı amaçlı açtığım sitem hiçbir ticari beklenti içinde değildir ve kesinlikle parasal yardım kabul etmez.
Başa Dön