Dalgalanan Türk Bayrağı | 100 NUMARALI ADAM

BAYRAM GELİYOR

2021 KURBAN BAYRAMINA AZ KALDI HERKES SEVİNMELİ.

“Kurban Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan Hilal Olsun Türkiye” 
Kızılay Büyükçekmece İlçe Başkanlığı Kurban Bayramı öncesinde hediye ettiği bayramlık kıyafetlerle ihtiyaç sahibi çocukları sevindiriyor.

Şu dünyadaki en mutlu kişi, mutluluk verendir
Şu dünyadaki sevilen kişi, sevmeyi bilendir
Şu dünyadaki en güçlü kişi, güçlükten gelendir
Şu dünyadaki en bilgin kişi, kendini bilendir
Bütün dünya buna inansa, bir inansa
Hayat bayram olsa
İnsanlar el ele tutuşsa, birlik olsa
Uzansak sonsuza


Bugün 28 Haziran 2021 Kurban bayramı yaklaşıyor. Her çocuk yeni bayramlıklarıyla bayrama girmek ister her çocuk kaç yaşında olursa olsun çocuktur. Bu gün benim için hayatımda çok özel günlerden birisi bugün KIZILAY  MERHAMET  ÇINARIMIZIN bir etkinliğinde Büyükçekmecedeydim. Bugün yaşadıklarımı ne fotoğraflarla nede yazılarla anlatmak mümkün. Kızılay etkinliklerine elimden geldiği kadar katılıyorum bugün çok duygulandım aslında şöyle desek daha doğru olur bu gün duygulanmayan KIZILAYCI yoktu. Resimlerde gördüğünüz gibi hepsi küçük kardeşlerimle beraber olduk onlara seçim yapmaları konusunda yardım ettik bir GÖNÜLLÜ olarak onur duydum gurur duydum hayatım boyunca unutmayacağım bir gün oldu.
    
Başta KIZILAY Büyükçekmece ilçe Başkanım Sayın Atilla ÇİFTÇİ, Kadın kolları başkanı Sayın Yüksel AYDIN hocam ve Ayşe DAĞ hocama diğer tüm büyüklerime teşekkür ederim. Bu arada her türlü etkinliği günü gününe takip ettiğimiz www.gonulluol.org Başkanım Nurdal DURMUŞ hocama ayrıca teşekkür ederim.
Sizlerde KIZILAY GÖNÜLLÜSÜ olmak isterseniz yapmanız gereken çok kolay www.gonulluol.org  adresini ziyaret edin ve hemen bizlere katılın. İYİLİK KİME YAKIŞMAZ Kİ. İYİLİK SİZE DE ÇOK YAKIŞACAK.

Etkinlikte arkadaşlarım İlayda ve Dilay ile birlikte ikinci gurup kardeşlerimizi beklerken hatıra fofoğrafı çekiliyoruz.

Mağazaya büyük bir coşku içinde kardeşimle hep beraber girerken

Kardeşimin ayakkabılarını denemesine yardım ediyorm. 
Kardeşimle beğendiği ürünleri ayırıyoruz birazdan kombin yapacağız ve deneyecek. O mutlu ben mutlu.


İYİLİK KİME YAKIŞMAZ Kİ! www.gonulluol.org  

Twitter Facebook Google Plus Instagram Email    

   
Eğitim/öğretime katkı amaçlı açtığım sitem hiçbir ticari beklenti içinde değildir ve kesinlikle parasal yardım kabul etmez.
Başa Dön